Novovybudované klientske centrum otvorené

Novovybudované Klientske centrum a Mestská knižnica Rajec sú od pondelka 20. septembra 2021 otvorené. Obe inštitúcie sa nachádzajú na prízemí v budove rajeckého Mestského úradu. Vo vynovených a upravených priestoroch je súčasťou klientskeho centra pokladňa, podateľňa, matrika, stavebný úrad, kontaktná miestnosť a oddelenie dokladov.

Okrem toho sa do týchto priestorov v najbližších dňoch presťahuje aj pracovisko Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny. Na jednom mieste tak budete môcť vybaviť všetko potrebné s ľahko dostupnými službami. Súčasťou Klientskeho centra je aj vyvolávací systém, na zabezpečenie poradia klientov, ako aj zvýšenie efektivity jednotlivých úkonov. Poskytované služby sme zladili tak, aby boli čo najviac prispôsobené všetkým organizáciám navzájom.

Pre zvýšenie pohodlia a služieb je novovybudované klientske centrum doplnené o WC pre imobilných, súčasťou ktorého je aj pult na prebaľovanie pre rodičov s bábätkami. Rodičia určite ocenia aj detský kútik. Vo vestibule sme nainštalovali nový automat na nápoje, pri ktorom si budete môcť počas čakania spestriť čas prečítaním si dostupných kníh a časopisov. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie, či nabíjačka na mobil. Veríme, že nové priestory Vám uľahčia a zlepšia dostupnosť služieb nielen v rámci našich organizácií, ale aj celého centra mesta. Tešíme sa na Vašu návštevu.

0Shares